Nejnovější recenze ze sekce Eliptické trenažéry

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. srpna 2022

• Sestavila jsem ho sama
  • Nezabírá moc místa
  • Tichý
  • Pro chlapa mi přijde malý

Reakce obchodu hop-sport.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení. Spokojenost našich zákazníků nás velmi těší.
Přejeme Vám úspěšný den!
Tým Hop-Sport.cz

Přidáno: 11. srpna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Velká spokojenost . Doporučuji.

Přidáno: 22. července 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

skvely stroj na doma, vhodny na pohyb celeho tela, s rozmery celkem malymi .....

Physionics JG75511

inSPORTline Atlanta

inSPORTline Atlanta

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. června 2022

(naposledy upraveno 10. června 2022)

• Rychlost doručení
  • Skvělý stroj, stabilní a tichý, splňuje naše očekávání.
  • Doporučuji
  • Trochu nevychytaný konektor pro připojení ke stroji, kabel se opírá o šroub, uvidíme časem jestli se nepoškodí, stačilo by kdyby byl konektor od trafa zahnutý.
  • Další věc je ovládání "+ - " kolečka, podle všeho dotykové ale nejde lehce posunovat na "+" nebo na "-", je to složitější.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Lukáš Novák

Přidáno: 10. června 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Komunikace s obchodem, rychlost dodání
  • U orbitreku mi nefungoval měřič tepu, následné řešení s obchodem rychlé, vstřícné, bezproblémové
  • Doporučuji všem, kdo má zájem o orbitrek na doma
  • Žádná

Orbitrek je tichý, pohodlný, záruka 10 let na rám, snadná montáž.

Ověřený zákazník FITHAM Martina

Přidáno: 3. června 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Nemohu zatím hodnotit i přes velice pozitivní zkušenost a kladný přístup firmy bohužel okamžitě po zapojení a montáži vadný displej následovala reklamace a bude nutné objednat novou část stroje takže než přístroj vyzkouším uběhne Minimálně měsíc od objednání vadný kus

Ověřený zákazník FITHAM Petr

Přidáno: 29. května 2022

• Robustní, tichý, předvolba pro 4 osoby, opravdu cena vs výkon
  • Zatím nic

Myslím že v této kategorii nemá konkurenci. Je to opravdu robustní stroj s možností pro těžší a vyšší osoby! Cena v této kategorii je super! A v ceně si ještě vyberete dárek. Jelikož stroj sám o sobě váží 71kg a v místnosti kde jej máme je vinil, zvolili jsme dárek podložku. Udělali jsme velmi dobře! Za necelých 500,-kč jsme dokoupili hrudní pás SIGMA analog který je kompatibilní s tímto strojem a věřte, že i tato investice se vyplatí!
Četl jsem pár názorů že vrže atd. Myslím že když dodržíte daný postup montáže - před montáží na každý šroub a třecí plochu lehce nanést vazelínu která je součástí balení, není možné aby něco vrzalo!
Při montáži doporučuji kompletovat ve dvou

inSPORTline inCondi ET800i

inSPORTline inCondi ET800i

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Přehledný a plně dostačující popis postupu sestavení eliptikalu.
  • Eliptikal má optimální rozměry získané vertikálním umístěním řemenice a zátěžového kola. Je proto vhodný i pro omezený prostor.
  • Celkový vzhled zařízení působí vyváženě s výborně řešenými postranními madly umožňující různou variabilitu uchycení.
  • Hmotnost eliptikalu 85 kg jej stabilizuje a je vhodný i pro „těžší“ sportovce, až 150 kg.
  • Konstrukce umožňuje volbu dvou délek kroku sportovce.
  • Velikost obrazovky 7“ umožňuje zobrazit sice minimalisticky avšak souběžně jak obraz App tak i průběh cvičení.
  • Mód "Pauza" umožňuje přerušit cvičení a opět pokračovat v místě přerušení bez přírůstku času.
  • Přijímač tepové frekvence konzole umožňuje přijímat na nosné frekvenci 5 kHz signál jak z kódovaného, tak i nekódovaného vysílače hrudního pásu.
  • Funkcionalita konzoly "Program function" umožňuje volbu profilovaného programu až z 60 předinstalovaných programů. Toto množství je sice obdivuhodné avšak tento počet vede k nabídce nesystémových až bizarních předinstalovaných profilových programů.
  • Funkce konzole „Training record“, umožňuje sledovat historii cvičení. Jsou tam uloženy všechny výstupní protokoly cvičení, které uživatel po ukončení cvičení uložil stlačením tlačítka „Save“. V uložených záznamech lze zpětně po měsících, dnech a hodinách intuitivně listovat. Funkci „Training record“ nalistujete v dolní části obrazovky posunutím pásu funkcí vlevo.
  • Značným nedostatkem je nemožnost si vytvořit vlastní uživatelský program.
  • Po dokončení cvičení v parametrech výstupního protokolu chybí důležitý parametr dosažené průměrné tepové frekvence srdce.
  • Ergonomický rozměr a tvar fixních madel pro měření tepové frekvence/pulzu je nevyhovující. Madla jsou blízko u sebe a při úchopu pak ruce stlačují hrudník. Výrobně bude nutné jejich kolmé narovnání, rozšíření a paralelní vedení cca 10 cm od pohyblivých madel. Tím bude úchop ergonomicky příjemný a lze v něm vydržet i po delší dobu.
  • V Uživatelském manuálu není uvedena v přehledu funkcionalit konzole funkce „Training record“. Viz výhody produktu.
  • Nelze zobrazit celkový protokol užívání zařízení, tj. sumu naběhaných km a celkový čas provozu zařízení.
  • Aplikaci You Tube Vanced nebylo možné spustit. Zobrazovala se informace „There was a problem with the servser [400].
  • Na obrazovce „App Manage“ jsou jednotlivé App konzole. Po potvrzení „Update“ u aplikace TFT tato zmizela z funkce „Comunity center“. Aplikace You Tube Vanced byla nahrazena aplikací You Tube. Tato však není nainstalována a chybí i na seznamu aplikací obrazovky „App Manage“.
  • Chybí informace o funkcionalitě USB portu kontzole.

Cena zařízení přístroje kolem 34.000 Kč s DPH je přiměřená. Zařízení plně vyhovuje uživateli, který nepožaduje mít možnost vytvořit si vlastní tréninkový program a k měření tepové frekvence srdce používá hrudní pás.

Trinfit Monta C250

Trinfit Monta C250

Ověřený zákazník FITHAM Trakota

Přidáno: 25. května 2022

Zakoupeno v FITHAM

• velmi příjemný stroj na šlapání, při šlapání nebolí kolena, záda ... (máme 179cm/88kg a 162cm/73kg)
  • výborný poměr ceny, kvality a funkcí, za dané peníze jedna z nejlepších voleb
  • kvalitní zpracování, ložiska, stabilní, a tudíž bezpečný
  • 3 letá záruka a v případě poruchy možnost opravy přímo na místě - doma
  • dobře čitelný displej s velkými číslicemi a držákem na telefon/tablet
  • snad jen vyšší hmotnost stroje, to je ale dané kvalitním provedením, naštěstí má kolečka :-)

Stroje jsme před koupí zkoušeli na prodejně a tento nás nadchl. Relativně dostupná cena, možnost složení a velmi příjemný pohyb. Potřebovali jsme stroj do bytu a tento účel splnil. Určitě doporučuji, zatím jsme velmi spokojení.

Ověřený zákazník FITHAM Bobby

Přidáno: 19. května 2022

• jednoduchost užívání
  • snadné sestavení
  • záruka pohybu i při špatném počasí
  • má ženská teď už má fakt důvod mě nutit k pohybu

užitečná investice do zdraví

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Tichý společník pro zpevnění celého těla :-)
  • Top kvalita za rozumnou cenu
  • Vřele doporučuji všem kdo chtějí zatočit se svými špíčky na stehnech, břiše a na zadečku!
  • Je OPRAVDU těžký na přenášení - pro 60ti kg ženu je to pěkná fuška!

Ověřený zákazník hop-sport.cz Mirks

Přidáno: 16. května 2022

• Je tichý, vyhovuje mi

Ověřený zákazník hop-sport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. května 2022

Zakoupeno v hop-sport.cz

plná spokojenost s produktem a doručením

HouseFit MOTIO 35

HouseFit MOTIO 35

Ověřený zákazník FITHAM Jana

Přidáno: 13. května 2022

• pěkné, bytelné provedení
  • snadná montáž
  • výborný počítač
  • vypadá to, že bude vrzat
  • pro menší lidi

Já jsem s tímto eliptikalem spokojená. Splňuje všechno, co jsem chtěla.
Nicméně opravdu bych ho nedoporučila lidem nad 180cm. Krok i madla jsou krátké, displej z takové výšky není čitelný.
Oceňuju držák před displejem, dá se tam položit tablet, čtečka, mobil, časopis, ne moc hrubá knížka. Za mě je to super vychytávka.
U některých programů mi přijde odpor velice nízký, ale to je asi otázka zvyku.

Pozor: tyto eliptikaly MUSÍ být připojené do sítě, aby fungovaly. A to celou dobu cvičení.

Ověřený zákazník Alfit Martina

Přidáno: 10. května 2022

Zakoupeno v Alfit

Ušetřím čas a peníze za fitko, můžu cvičit, kdy si zamanu. Stroj je snadný na složení (manžel to dal za hoďku) je tichý a můžu si volit stupně obtížnosti. Délka kroků 40cm je ideální, madla jsou pohodlná a při pocení nekloužou. Po cvičení cca 45 min mě vůbec nebolely klouby ani kolena. Čekala jsem bolest druhý den jak po běhání a paráda vůbec nic ani záda. Hlavně je stroj stabilní a nevyvraci se při cvičení.
Jsem spokojená a souhlasim s cenou/výkon

inSPORTline Kapekor

inSPORTline Kapekor

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Jan Fider

Přidáno: 28. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Robustní a úžasně tichý, takže vhodný do paneláku
  • Snadný na složení
  • Je dost těžký (80kg), což je výhoda (stabilita) i nevýhoda (při stěhování)
  • může se nastavit na malé i velké uživatele
  • Trochu mě mrzí, že si monitor nepamatuje zadané uživatelské profily, pokaždé bych měl zadávat pohlaví, výšku, váhu. Ono to je ale ve výsledku stejně k ničemu, takže teď prostě skočím na stroj i bez těchto údajů, dám HRC mód a makám :-D

Vyzvedávali jsme Kapekor osobně a upozorňuji, že bedna je větší, než se zdá, dali jsme jí do SUV jen tak tak. Složení zabralo asi 30 minut, tady musím vyseknout poklonu výrobci, jelikož všechny šrouby byly předinstalované tam, kam patří, takže jenom odšroubujete, dáte madla, středový sloupek, displej, chodítka a vše zašroubujete zpátky, kde to bylo (ne jak u skříněk, kde máte hozené všechno v jednom pytli). Stroj je při používání opravdu tichý, jenom další upozornění, nedávejte jej na měkkou podložku. Budete se při "běhání" naklánět a stroj začně díky tomu vrzat a vzadu klapat ložisko. Po pár použití doporučuji dotáhnout všechny šrouby, aby si stroj sedl.
Je to opravdu kvalita a na domácí cvičení myslím lepší v této cenové kategorii nenajdete

Trinfit Monta C750i

Trinfit Monta C750i

Ověřený zákazník FITHAM Sulcino

Přidáno: 27. dubna 2022

Zakoupeno v FITHAM

• Jednoduché složení. Návod mnohem lepší než od obchodu s nábytkem :-)
  • Běží pěkně lehce a tiše.
  • Konstrukce vypadá pevně. Snad to vydrží.
  • Počítač má všechny funkce co jsem chtěl a jde připojit k aplikacím na telefonu.
  • Našel jsem jen jednu aplikaci, která s eliptikalem funguje (Kinomap). Ostatní se buď nepřipojí (včetně iConsole, kterou má podle popisu eliptikal podporovat), nebo považují eliptical za rotoped (Zwift), což je nepoužitelné, protože nejde běžet rychlostí jízdy na kole.

Reakce značky Trinfit

Dobrý den, děkujeme za vaši recenzi, jsme rádi, že jste se strojem spokojený. Co se týče aplikací, kromě oblíbeného KINOMAPU mohu doporučit aplikaci MyHOMEFIT, určenou pro Android, která je zdarma a se strojem skvěle funguje. Značku TRINFIT najdete i přímo v aplikaci ke spárování. Pokud by jste s tím potřeboval poradit, můžete se obrátit buď na svého prodejce, nebo přímo na nás.

Ověřený zákazník inSPORTline.cz Ivan

Přidáno: 14. dubna 2022

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Úplně "basic" trenažér. Složil jsem ho sám s pomocí židle o kterou jsem si opřel přední rámovou trubku. Absenci elektronické regulace zátěže vidím jako plus, protože se to rádo kazí. Na dosloužilém trenažéru (Master E30) mi po letech praskla klika ve sváru u zátěžového kola tak doufám, že u tohoto nic nepraskne.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25