Nejnovější recenze ze sekce Eliptické trenažéry

inSPORTline Caracas

inSPORTline Caracas

Přidáno: 6. prosince 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Přesně splňuje moje požadavky pro domácí cvičení

HouseFit MOTIO 30

HouseFit MOTIO 30

Přidáno: 6. prosince 2018

Zakoupeno v FITHAM

Je to dárek k Vánocům. Nemohu tedy ohodnotit produkt.

HouseFit MOTIO 80

HouseFit MOTIO 80

Přidáno: 3. prosince 2018

Zakoupeno v FITHAM

• robustnost a tichy chod
  • funkce displeje-pouze nastaveni zateze je mozne

Reakce značky HouseFit

Dobrý den, vaší poznámce moc nerozumím, stroj má kromě manuálního nastavení zátěže tlačítky +/- i řadu programů. Pokud vám na ovládání není cokoli jasné, obraťte se prosím na naši infolinku, kde vám rádi poradí. Hezký zbytek dne, Housefit.cz

Přidáno: 30. listopadu 2018

• poměr cena výkon
  • pěkný design
  • kvalitní stroj - robustní, nekýve se
  • "šlapadla" se dají nastavit dle výšky cvičence
  • vyrovnávání podlah
  • magnetická brzdný systém
  • vrže - nejsem schopna dotáhnout šroub tak, aby nevrzal a to byl smontován od insportline, velmi nepříjemné u sledování TV, kdy opravdu nic neslyšíte
  • váha - stěhování do patra bez výtahu děs
  • velikost - do garsonky spíše nedoporučuji
  • měřič tepové frekvence - absolutně mimo !!!!
  • jednání insportline - přestěhovala jsem se do nového města, kde nikoho neznám, bydlím v činžáku, kde bydlí pár lidí a to z 90% důchodci o berlích - tím chci říct, že insportline mi odmítl pomoci s výnosem do patra, že si to mám vynést sama. Ani po vysvětlení, že jsem žena, sama, nikoho tu neznám a prosit sousedy o berlích, aby mi tahali 50kg stroj do patra, nepřipadá v úvahu, mi insportline řekl, že mám smůlu a že si mám najmout stěhováky. Nakonec jsme museli zaplatit tedy odbornou montáž 1500,- , kde jsem ale stejně musela pomoct řidiči vytáhnout stroj do patra, jako žena říkám nikdy víc

nejhorší asi měřič tepové frekvence, který bych tam zrušila, to je jako větecká koule a jednání insportline

nejlepší kvalita poměr výkon, proto jsem toto volila

Ověřený zákazník Penzo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. listopadu 2018

Zakoupeno v Penzo.cz

• Dodaný návod nebyl v češtině. Po konzultaci s firmou mi byl okamžitě poslán požadovaný překlad. Zkrátka , spokojenost.

HouseFit MOTIO 70

HouseFit MOTIO 70

Přidáno: 21. listopadu 2018

• Ovládání jednoduché, chod tichý a plynulý. Objednat lze s montáží, výnosem kamkoliv atd.
  • Zakoupeno 4.7.2018, vracím se k recenzi, protože po čtyrěch měsících nízkého až středního zatížení stroje jednou osobou o hmotnosti do 90 kg (stroj má nosnost 150kg) začalo v ložiscích něco vrzat.

Pořízení stroje za účelem cvičení doma, stroj je zlatá střední cesta. Investice 10 000 není zrovna málo.
Se službami a komunikací e-shopu jsem byla naprosto spokojená, objednáno i s montáží stoje.
Po čtyřech měsících se začalo ozývat v určité poloze pedálu vrzání nebo kovového tření ze zadní ložiskové/zátěžové části.
Proto jsem momentálně velmi nespokojená. Ozvala jsem se servisu, který dle popisu závady vyhodnotil, že bude nutný servisní zásah, který jsou schopný provést do 2-3 týdnů.
Takže investovala jsem 10k, abych měsíčně za fitko neutratila tisícovku...A jsem tam zas i s krámem, co tedka bude stát v obýváku, dokud ho nepřijedou opravit.
Fakt jsem nas.zlobená.

Přidáno: 7. listopadu 2018

• Super tichý

SporTop E850

SporTop E850

Přidáno: 6. listopadu 2018

• tichý chod
  • pro menší postavu pohodlný
  • ne úplně dokonalé vyrobení jednotlivých kusů dílů
  • dodávka nám přišla nekompletní - chyběl středový kabel, který propojuje elektroniku

Když jsme obdrželi tento stroj, zjistili jsme, že nám chybí středový kabel, který propojuje elektroniku v přístroji, což byl dost podstatný problém. Na druhý pokus se nám od distributora pro Alzu podařilo dostat ten správný.
Následně jsme při montáži zjistili, že díly nejsou úplně dokonale svařené, takže jsme si museli pomoc vrtačkou a zvětšit otvor pro dva šrouby, protože jinak bychom je tam nikdy nedostali.
Stroj nyní funguje bez problémů, ale ty nervy s tím za to nestály. Příště už budeme nakupovat jinde.

Hop-Sport HS-050C Frost

• pro jeho možnosti

Ověřený zákazník Penzo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2018

Zakoupeno v Penzo.cz

• Skvěle se na něm cvičí, už dlouho jsem o mnohých svalech nevěděl, že je mám :-)
  • Ideální odreagování po celodenním sezení v kanceláři.

Přidáno: 22. října 2018

• poměr cena výkon
  • začal vrzat po 4 hodinách jízdy

Přidáno: 18. října 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Sestavování obtížnější, ale používání bezproblémové.

Přidáno: 16. října 2018

• Stabilita stroje, tichý chod

inSPORTline Atlanta

inSPORTline Atlanta

Přidáno: 8. října 2018

• Do hodiny sestaveno
  • Funguje skvěle, mnoho stupňů obtížnosti
  • "Nutí" mě se víc hýbat
  • Stabilní konstrukce

inSPORTline Cruzz

inSPORTline Cruzz

Přidáno: 4. září 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

výhodou II.jakost - rozbaleno, skvělá cena za kvalitní produkt, výhodou -již sestaveno

ProForm Smart Strider 495 CSE

ProForm Smart Strider 495 CSE

Přidáno: 31. srpna 2018

Zakoupeno v FITHAM

• velice příjemně se na něm cvičí (tichý)
  • aplikace iFIT je také super (trošku dýl mi trvalo než jsem ji zprovoznila), jednoduché propojení aplikace se strojem
  • některé plastové spoje do sebe nezapadají , ale zatím to nemá vliv na používání stroje
  • zabírá docela dost místa na délku

HouseFit MOTIO 50

HouseFit MOTIO 50

Přidáno: 9. srpna 2018

• kvalita
  • baleni produktu

S výrobkem jsem vcelku spokojena i když ma jiste chyby. Zabaleno bylo docela nestastne protože mast kterou byly osetreny nekteré časti vytekla. Štestím bylo že součastky jsou zabalene v osobitných sáčcich takže se nic neumazalo.
Dalším minusem bylo že plastova část je uspinena a nejde vyčistit, co je ale jenom vzhledova chyba a na chod to nema vplyv proto jsem to nerešila ale spominam to aby se tomu predišlo. Co mi ale vadi nejvic je že jeden šroubek který drži levou šlapku nešel dotahnou a protáčel se proto jsme museli improvizovat a dat tak náhradný. Když neni neco dotáhnute tak to pak hodne vadi pri sportovani ale zatim jsem docela spokojena tak uvidime dal.

Master E50

Master E50

Ověřený zákazník Penzo.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. července 2018

(naposledy upraveno 11. června 2019)

Zakoupeno v Penzo.cz

• POZOR POZOR přístroj nestojí ani za 4000,-Kč a je hodně poruchový a servis KATASTROFA , radši si kupte něco jiného a HLAVNĚ ne v PENZO !!!
  • Hlučné a po upozornění na vadu mě bylo zděleno , že to není vada a nemá vliv na funkčnost .
  • Dejte radši více peněz a kupte něco jiného - lepšího !!!

POZOR na tento produkt a HLAVNĚ na tohoto prodejce PENZO
tak jak se dokáží vymlouvat a lhát je něco nehorázného a nakonec vám dodají ze servisu více poškozený stroj než jste ho tam posílaly !!!
je to pro nenáročného klienta !!!

Fitness King Orbitrek Platinium Profi

Fitness King Orbitrek Platinium Profi

Ověřený zákazník TVPRODUCTS.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. července 2018

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

zboží přišlo velmi rychle po objednání,menší reklamace byla obratem vyřízena.Doporučuji všem!

Přidáno: 21. července 2018

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Mám jej zatím krátce a stále se seznamuji s ovládáním.
  • Chvilku vrže ,chvilku ne. Po tydnu nelze hodnotit,snad se usadí a bude klid.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]