Nejnovější recenze ze sekce Eliptické trenažéry

Přidáno: 29. března 2019

Nepřesná výroba dílů

HouseFit MOTIO 20

HouseFit MOTIO 20

Přidáno: 27. března 2019

Zakoupeno v FITHAM

• pohyb v jakémkoli počasí
  • citelné zpevnění těla
  • tichý přístroj
  • i když se přístroj po určité době nečinnosti sám vypne, naměřené hodnoty se sami nevymažou
  • lze vymazat i jen jednu hodnotu - třeba pouze kilometry, nebo naopak všechny hodnoty najednou
  • počítání spálených kalorií není ani orientační
  • není vhodný pro vysoké postavy

Přístroj jsem zvládla sestavit sama. Zasekla jsem se jen u zapojení lanka zátěže. Pomohl mi videonávod na youtube, na kterém jsem pochopila, kde dělám chybu.
Stroj nebyl stabilní tolik, kolik jsem očekávala, ale pomohlo mi postavit ho na tvrdou desku - dřevěná podlaha zřejmě při pohybu pružila a tím se pokyvoval i trenažér. Nyní je o dost stabilnější, i když nestojí "natvrdo". Nijak mi to nevadí (možná je to normální, nevím; doufám, že to nebude mít vliv na životnost konstrukce).
Předtím jsem vlastnila rotoped s elektronickým ovládáním zátěže a bylo to zbytečné. Manuální mi vyhovuje. Rozsah zátěže 8 stupňů je také dostatečný, nejvyšší stupně nejspíš ani nevyužiji.
Displej zobrazuje vždy jednu hodnotu. Můžete mezi nimi přepínat, nebo nechat funkci scan, aby mezi hodnotami sama přepínala po 5 vteřinách. Hodnota puls je opravdu jen orientační, rozhodně bych se jí neřídila, ale to je u všech přístrojů, kde nejste "napojeni". Co mi přijde podivné je počítání kalorií (i když je také jen orientační - nezohledňuje váš věk, výšku ani hmotnost). Pokud skutečně počítá v kaloriích (jak je zobrazeno) - CAL - po 1 hodině, s průměnou rychlostí okolo 20 km/h podle dispeje spálím méně než hodinou luxování nebo chůze.
Celkově hodnotím pozitivně, uvidíme po delším užívání, ale v současnoti jsem spokojená, koupě nelituji.

HouseFit MOTIO 15

HouseFit MOTIO 15

Přidáno: 24. března 2019

Zakoupeno v FITHAM

Je maximálne tichý, všetko funguje tak ako má. Kúpila by som znova, tak som spokojná. Rozhodne odporúčam aj ostatným zákazníkom.

HouseFit MOTIO 70

HouseFit MOTIO 70

Přidáno: 20. března 2019

• chybějící 2 x 17 mm podložky u řidítek v balení
  • vyviklané ložisko u pravé nášlapné lišty
  • křivé ložisko u levé nášlapné lišty, vlivem, kterého se stroj při šlapání mírně klonil doleva
  • křivé ložisko u levé nášlapné lišty i po výměně celého stroje kus za kus
  • neschopnost obchodu problém vyřešit za dobu přes 2 měsíce
  • dlouhé čekání na příjezd techniků, kteří poté ještě dorazí nepřipravení
  • jsem naprosto zhnusen, myslel jsem, že si za 10 000 Kč kupuji funkční fitness stroj, ne nefunkční krám a k tomu balení problémů na 2 měsíce navrch

Stroj mi byl přivezen 12.1.2019, 1) u řidítek chyběly 2 podložky o průměru 17 mm, na reklamaci mi bylo odpovězeno, že je tam již výrobce nedává - smůla. 2) u pravé nášlapné lišty bylo naprosto vyviklané ložisko, tudíž lišta nedržela na torzu stroje - po další reklamaci přijeli po až 2 týdnech a řadě urgencí z mé strany!! technici, stroj domontovali, ovšem zjistilo se, že pro změnu levá lišta je nakřivo, když jsem jim to ukazoval, tak nezájem, prý co bych chtěl za 10 tis. Kč, a že to je jedno. 3) psal jsem další reklamaci na křivou levou lištu - přijeli znovu technici uznali, že mám pravdu, jenomže si najednou vzpomněli, že s sebou nemají náhradní ložisko, takže hned zase odjeli. 4) za týden mi bylo navrhnuto, že mi vymění stroj kus za kus, přivezli mi už namontovaný stroj a světe div se, stroj měl úplně stejný problém, levá lišta je opět nakřivo a snad ještě víc než předtím. Nyní již žádám vrácení peněz - už na ně nemám nervy, bylo mi slíbeno, že tak učiní a že se mi ozvou, už to trvá týden a nikdo se mi neozval, prostě nezájem. Sečteno podtrženo 5x jsem psal reklamaci, 3x u mně byli technici, za dobu přesahující 2 měsíce mi společnost Fitham nebyla schopna vyřešit problém, který mi způsobila, za 10 tis. jsem si od nich koupil akorát hromadu problémů, nefunkční krám, který mi v bytě zabírá místo a neustálé čekání co bude a naprosto zkažená počáteční radost z pořízení si fitness stroje. VELICE LITUJI TOHOTO NÁKUPU U TÉTO SPOLEČNOSTI, JE TO VÁŽNĚ O NERVY, UŽ NIKDY VÍCE!!!

Reakce obchodu FITHAM

Dobrý den, vaše nespokojenost nás mrzí a chápu, že jste rozlobený, bohužel ne vše co zde uvádíte je pravda. Celou reklamaci s vámi řešil servis dovozce značky a dle jejich informace byla prvotní vada dána nedodržením postupu montáže dle přiloženého návodu. V čem určitě máte pravdu jsou delší termíny dojezdu techniků v lednu a únoru 2019 způsobené enormním nárůstem prodejů trenažérů HOUSEFIT a tím i množství montáží a servisů u zákazníků. Na druhou stranu je třeba říci, že u většiny značek na trhu by jste stroj rozebíral, balil a posílal ho na reklamaci přes půl republiky, kdežto značka HOUSEFIT zajišťuje zdarma servis přímo u zákazníka doma a to většinou v relativně krátkých termínech.
Vrácení peněz s vámi bylo domluveno až po odvozu stroje, který je naplánován dle informace dovozce na příští týden, není to tedy že by se na vás někdo vykašlal. Hezký zbytek dne, Fitham.cz

Reakce značky HouseFit

Master AIR

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 4. března 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

Pro domácí užití naprosto doporučuji.

Přidáno: 18. února 2019

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Zatím jej má krátce, ale spokojenost

ProForm Endurance 420E

ProForm Endurance 420E

Přidáno: 18. února 2019

zakoupeno pro služ. tělocvičnu
(takže nevím?)

Přidáno: 5. února 2019

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Velmi kvalitní a robustní stroj. Doporučuji pro vyšší jednice. Já mám 175cm a jsem s ním velmi spokojena. Jeho chod je tichý. Je to naprosto skvělý pomocník při procvičení celého těla a velmi rychle na něm získáte dobrou kondici a zhubnete. Stroj byl velmi kvalitně zabalený a jeho smontování je jednoduché. Jsem 100% spokojena.

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 3. února 2019

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

Mám ho pouze 10dní. Tak zatím spokojenost.
Pro domácí využití dobrá cena.

Přidáno: 31. ledna 2019

Zakoupeno v FITHAM

• Stroj má celkem masivní konstrukci, není to žádné ořezávátko
  • Tichý chod
  • Na domácí použití dostačující, vybírala jsem na základě recenzí..jsem příjemně překvapena
  • Poměr cena kvalita

inSPORTline Combre

inSPORTline Combre

Přidáno: 30. ledna 2019

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• Ideální na domácí použití.
  • Možnost částečného složení pro úsporu místa.
  • Robustní konstrukce
  • Tichý chod
  • Méně přesný snímač tepové frekvence.Nahrazeno hrudním pásem.

Přidáno: 26. ledna 2019

Zakoupeno v inSPORTline.cz

• tichý chod, plynulý pohyb, kvalitní stroj
  • nedostatečný návod

Přidáno: 21. ledna 2019

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Výborný stroj, je tichý,stabilní a pevný.

Přidáno: 19. ledna 2019

Zakoupeno v inSPORTline.cz

Jsem spokojená,mam ho krátce,nemohu tedy uvést nějaké mínusy ale myslím,že budu spokojená a hřeje mně,že jsem si koupila výrobek od české firmy,snad mně nezklame.

Přidáno: 7. ledna 2019

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

• udržování se v pohybu i když je nám 70 !!!!

Přidáno: 26. prosince 2018

Zakoupeno v TVPRODUCTS.cz

dobře složitelné podle návodu,zabere málo místa

HouseFit MOTIO 50

HouseFit MOTIO 50

Anonym Anonym

Přidáno: 13. prosince 2018

• Účel plní
  • Vrzání
  • Rozdíl mezi st. 3 - 8 žádný

Stroj účel plní, cvičí se na něm dobře. Bohužel, ale musím zkonstatovat, že cvičení na něm se pro mě stalo nesnesitelné. Zvuk, který vydává při každém pohybu je hrozný. Jelikož nechci peníze házet do koše a stroj využívat, tak jsem si koupila sluchátka aby se to dalo vydržet. Zkoušeli jsme to různě mazat, ale nepomáhá to. Dá se říct, že se to s intenzitou tréningu zhoršuje. Tak pokud na něj naskočíte 1x týdně na 10 minut a budete mít kvalitní sluchátka určitě to zvládnete bez nervového kolapsu z nesnesitelného zvuku. Myslela jsem, že při nosnosti 150kg bude mít konstrukci uzpůsobenou na větší zátěž.

Přidáno: 13. prosince 2018

super

Přidáno: 8. prosince 2018

• Masivní
  • Silná zátěž, zapotíte se
  • Působí poctivě
  • Ložiska
  • "Počítač" je čínský šmejd

Stroj samotný působí velice dobře, je masivní, tichoučký (použil jsem vlastní vazelínu, ta dodaná je nic moc a je jí málo)

Dobrý návod na složení, snadné složení, zvládne to každý (opravdu, sám nejsem na skládání těchto věcí nic moc a toto byla pohoda)

Největší minus je "počítač"/deska s displayem a tlačítky kterým se stroj ovládá. Působí nic moc již na pohled a nefungovalo mi Play/Start tlačítko. Tak jsem "počítač" rozmontoval (jde to snadno pokud máte mini-křížový šroubovák. Uvnitř je velice jednoduchý(2 klasické "zelené" pájené desky s odpojitelnými dráty) a zjistil jsem, že plast, který měl vytvářet pružnost tlačítek aby "cvakala" volně vysel uvnitř protože šroub který ho měl držet měl urvaný závit, takže play/start nemělo pružnost aby "cvakalo". Opraveno vteřinovým lepidlem za 10kč, ale je to hanba dodávat takové šunty k jinak solidnímu produktu, zvláště když je celý stroj včetně zátěže řízen právě tímto šuntem.

Reakce značky HouseFit

Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu a kladné hodnocení mechanické konstrukce stroje. K počítači stroje, s kterým nejste spokojený jen jednu poznámku. Modely Housefit jsou osazeny ovládacími konzolemi z renomované fabriky, kterou využívá i řada jiných výrobců jako Kettler, Insportline a další. Jejich kvalita je tedy přinejmenším standardní. Tím nechci říct, že Vámi uváděný nedostatek je v pořádku, i my bychom byli raději kdyby se podobné problémy vůbec nevyskytovali, ale určité procento reklamací v řádu jednotek procent mají bohužel stroje všech značek a to i podstatně vyšších cenových relací. Samozřejmě jinak není problém poslat vám počítač nový, pokud by jste se obrátil na vašeho prodejce, případně náš servis. Hezký zbytek dne, Housefit.cz .

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25