Master AIR

Eliptický trenažér MASTER AIR (H7444) je vhodný pro vysoce efektivní trénink všech svalových partií. Elipsovitý pohyb je navíc velmi šetrný k Vašim kloubům. Technický...
2 849 Kč
Garantovaný nákup z MASTERSPORT.cz

Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 11 467 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 511 963 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta499 Kč100 % • 323 recenzíDalší informace

Měření vzdálenosti
Zátěžové kolo
5 kg

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Funguje jak má, doporučuji pro domácí cvičení.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Nepoužívá magnet ani elektromagnet, tichý chod.
    • Mohly by být o trochu delší držadla rukou.

Za tu cenu úžasné.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Pro domácí užití naprosto doporučuji.

Brzdný systém
Měření vzdálenosti
Zátěžové kolo
5 kg

Technický popis:

• eliptický trenažér s páskovým brzdným systémem
  • zátěžové kolo: 5 kg
  • jednodílné kliky pedálů
  • uložení středů na věnečkových ložiscích
  • rukojeti lze nastavit jako pohyblivé nebo pevné
  • funkce computeru: čas, rychlost, spotřeba kalorií, ujetá vzdálenost, scan
  • pedály: 34 x 15 cm, vzdálenost od sebe (od středu pedálů) : 35 cm
  • rozměry po sestavení: 110 x 50 x 155 cm
  • hmotnost: 27 kg
  • nosnost: 100 kg
  • délka kroku 35 cm
  • maximální výška sportovce - bez omezení

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

Funguje jak má, doporučuji pro domácí cvičení.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Nepoužívá magnet ani elektromagnet, tichý chod.
    • Mohly by být o trochu delší držadla rukou.

Za tu cenu úžasné.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Pro domácí užití naprosto doporučuji.

• , zakoupeno v MASTERSPORT.cz

• Celkem rychle šel eliptical složit,dobrý návod,všechno označené.Zatím jsem se nenaučila přepínat všechny funkce displeje.Ze začátku stačí 20 minut na malou zátěž a jsem úplně zpocená a protažená
    • Brzdný pás dost šustí

Zatím jsem spokojená,přístroj splnil moje očekávání,snad bude brzo patrný i účinek :-) .Trochu mi vadí šustění pásu,musím pak mít hudbu víc nahlas nebo do sluchátek

• Pevná konstrukce
    • Mechanická brzda

Byl jsem se strojem hodně spokojený. Hluk snesitelný (nemám byt, ale dům), konstrukce jednoduchá, ale účelná. Nenaklání se a působí celkové stabilně.
    Kila šla dolů opravdu rychle.
    Bohužel největší problém je mechanická brzda - pásková brzda. Při postupném zvyšování zátěže to pásek nezvládl a úplně se rozpadl. Nemyslím si, že se jedná o vadný kus, ale celkově o použitý material na pásek a hlavně o fakt, že je to spíš na rekreační cvičení.

Byl to můj první eliptical, takže jsem se díval hlavně na cenu.

Celkově vydržel 2 měsíce. Každý den 45-60 minut cvičení s postupným zvyšováním zátěže.

Teď kupuju nový, ale rozhodně s magnetickou brzdou.

Bohužel nemůžu doporučit/nedoporučit, opravdu záleží na tom, jak intenzivně se stroj bude používat.

• , zakoupeno v KASA.cz

• pro domácí cvičení ideální
    • mám ho chvíli,zatím žádné negativa

dobrý stroj za dobrou cenu

• , zakoupeno v SPORTnaNETU.CZ

• levnější produkt, ale vypadá kvalitně, složila jsem si ho sama, vše bylo bez problémů. Funguje tak jak má.. A hlavně, že už jsou vidět vysledky
    • snesla bych i větší zátěž než která jde nastavit, ale není to žádná nevýhoda,

levnější produkt, ale vypadá kvalitně, složila jsem si ho sama, vše bylo bez problémů. Funguje tak jak má.. A hlavně, že už jsou vidět vysledky. Cvičím na něm třikrát denně deset minut a musím říct, že se člověk opravdu zapotí. Cvičím na největší zátěž, která jde na stroji nastavit, ale snesla bych i větší zátěž, ale bohužel už další zátěž nejde nastavit. Ale ta maximální, co jde je celkem dostačující, člověk se u ní taky zapotí, asi jsem moc náročná. Jinak bych produkt známým určitě doporučila. Je to dobrý stroj na protáhnutí celého těla, není to klasický posilovací stroj, takže naštěstí z něj nerostou svaly, ( to bych nechtěla mít velké svalnaté stehna ) ale působí na spalovaní kalorií. Tento stroj ani nezatěžuje křečové žily, takže je super..