Flow Fitness AVORIAZ i

16 750 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Domácí fitness s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 512 124×Shop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma96 % • 7 192×Shop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma83 % • 6 255×Další informace
Skladem • 1 variantaZdarma80 % • 2 237×Další informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma97 % • 1 090×Další informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma259×Další informace

Bluetooth

• super , pro celou rodinu

vyzkoušela i babička a dcery

• , zakoupeno v FITSPORT.cz

• stabilní konstrukce, nic se neklepe, nevrže ...
    • příjemný pohyb zapojující celé tělo, šetrný ke kloubům
    • moderní, přehledný počítač se spoustou programů
    • Bluetooth pro spojení s aplikacemi, doporučuji MyHomeFit, je zdarma a skvěle funkční, lze nastavit trať na Google mapě, což mě neskutečně baví :-)
    • skvěle zpracovaný návod jak na montáž, tak obsluhu a údržbu, tištěný i PDF
    • zajištění servisu přímo doma, kdyby se strojem cokoliv bylo
    • možnost přesunu stroje po bytě díky složení a kolečkům se spoustou programů
    • k měření tepu doporučuji použít hrudní pás, s kterým stroj umí komunikovat, dotykové snímače jsou jen na pevných rukojetích (to ale u všech strojů, co jsem koukal)

Vybírali jsme eliptical do paneláku pro rozdílné postavy 90kg/183 cm a 72 kg/161 cm, takže prioritou byla co nejmenší hlučnost stroje a ne moc velké rozměry, zas ale aby se na tom dalo pohodlně šlapat. Po návštěvě pražské prodejny jsme vybrali Flow Fitness Avoriaz a jsme spokojení. Jak provedením a kvalitou, tak komfortem a funkcemi je stroj skvělý.

• Velmi příjemný chod, tichý
    • Možnost nastavení pedálů podle postavy
    • Kvalitní zpracování při rozumné ceně stroje
    • Zajištění servisu doma, kdyby se něco porazilo
    • Intuitivní ovládání

Na prodejně jsme zkoušeli několik eliptikalů okolo 10 až 15 tisíc a FLow Fitness nakonec zvitězil. Velikostí je rozumný do bytu, tichý a při vyzkoušení vyhovoval mě (183 cm) i manželce (163 cm), krok je příjemný.

Brzdný systém
magnetický
Ruční senzory
Zátěžové kolo
18 kg
Bluetooth

Flow Fitness Avoriaz i je domácí eliptický trenažér, který nadchne nejen začátečníky, ale i náročné uživatele. Jeho vyvážený setrvačník o hmotnosti 18 kg zajišťuje tichý a zcela plynulý chod stroje i při maximálním zatížení. Odpor je vytvářen magnetickou brzdou s elektronickou regulací až v 32 úrovních. Délka kroku je univerzální 42 cm a pozici nášlapů lze nastavit ve 3 polohách, což vám zaručí správný a pohodlný pohyb.

Crossový trenažér Flow Fitness Avoriaz i má širokou nabídku tréninkových programů. Přehledný počítač můžete ovládat pomocí praktického inteligentního kolečka a díky bluetooth systému spárujete trenažér i se svým tabletem/smartphonem, což vám umožní pracovat s různými aplikacemi nebo poslouchat vlastní hudbu.

Hlavní výhody:

• Plynulý a tichý chod - díky magnetické brzdě a vyváženému setrvačníku o hmotnosti 18 kg
  • Dostatečný rozsah zátěže - 32 úrovní odporu ideální pro kardio cvičení až po těžký silový trénink
  • Nastavení nášlapů - 3 polohy zajistí přirozené postavení těla
  • Nízký vstup - dostatek prostoru při nastupovaní a vystupování je nepostradatelné pro rehabilitační cvičení
  • Programová nabídka - k dispozici máte 24 programů, díky kterým můžete efektivně spalovat tuky, budovat kondici a zlepšovat psychické zdraví
  • Cvičení s aplikacemi - díky aplikacím Kinomap nebo iConsole+ se můžete připojit k systému Google Maps, vytvářet si vlastní trasy a zdolávat zajímavé výzvy

Technické parametry:

• Systém setrvačníku 18 kg
  • Šlapací střed osazen ložisky
  • Délka kroku 42 cm
  • Rozteč mezi pedály 14 cm
  • Možnost posunu nášlapů ve 3 polohách
  • Nosnost trenažéru 135 kg
  • Napájení přes síťový adaptér
  • Transportní kolečka a vyrovnávače nerovnosti
  • Držák na lahev

Tréninkový počítač:

• Přehledný počítač LCD displej
  • Zobrazené hodnoty: čas, rychlost, vzdálenost, výkon, kalorie, tepová frekvence
  • 24 programů: 12 přednastavených, 4 uživatelské, 3 HRC programy řízené tepem (tep snímán přes dlaňové snímače), 1 manuál, BMI analýza, atd.
  • Režimy: Body Fat, Recovery
  • 4 uživatelské profily
  • Měření tepové frekvence: senzory na madlech
  • Možnost připojení k tréninkovým aplikacím Kinomap, iConsole+ přes systém bluetooth
  • Držák na tablet/smartphone

Ostatní informace:

• Rozměry (d x š x v): 169x 63 x 149 cm
  • Hmotnost trenažéru: 52 kg
  • Hmotnost krabice: 59 kg
  • Kategorie dle DIN EN 957 : HA - určené pro domácí využití

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• super , pro celou rodinu

vyzkoušela i babička a dcery

• , zakoupeno v FITSPORT.cz

• stabilní konstrukce, nic se neklepe, nevrže ...
    • příjemný pohyb zapojující celé tělo, šetrný ke kloubům

• Možnost nastavení pedálů podle postavy
    • Kvalitní zpracování při rozumné ceně stroje
    • Zajištění servisu doma, kdyby se něco porazilo
    • Intuitivní ovládání

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: