ProForm HIIT Trainer

Eliptický trenažér ProForm Cardio HIIT Trainer Trénovat kdekoli na světě už není díky eliptickému trenažéru Pro-form Cardio HIIT Trainer žádný problém. Návštěva Paříže, výlet do...
32 790 Kč
Doprava zdarma, Info v obchodu
Doporučená nabídka kulturistika.com

Top nabídka

Do obchodu
Seřadit:

Popis produktu

Eliptický trenažér ProForm Cardio HIIT Trainer Trénovat kdekoli na světě už není díky eliptickému trenažéru Pro-form Cardio HIIT Trainer žádný problém. Návštěva Paříže, výlet do...

Parametry produktu

Výrobce
Brzdný systém
magnetický
Ruční senzory
ano
Zátěžové kolo
25 kg

Parametry produktu

Výrobce
Brzdný systém
magnetický
Ruční senzory
ano
Zátěžové kolo
25 kg

Popis produktu

Eliptický trenažér ProForm Cardio HIIT Trainer

Trénovat kdekoli na světě už není díky eliptickému trenažéru Pro-form Cardio HIIT Trainer žádný problém. Návštěva Paříže, výlet do švýcarských Alp, nebo běh po chilském pobřeží s iFit® a Google Maps. Můžete dokonce procvičit celé tělo a cvičit ve vysoké intenzitě.

Hmotnost 74 Kg

Odpor 24 úrovní

Váha setrvačníku 13 kg

Nosnost 150 kg

Počet programů 32

Rozměry (dxšxv) 168 x 80 x 140 cm

Integrovaný iFit Live

Ano

Integrovaný ventilátor

Ano

Kompatibilné s iFit Live

Áno

Konzole 7" displej

Měření pulzu

Ano

Trénujte kdekoli na světě díky iFit

IFit vám umožní běhat vaši oblíbenou trasu, v pohodlí domova. Odběhněte si venku a pak tuto trasu přeneste do svého HIIT zařízení. Tréninky iFit byly navrženy certifikovanými trenéry, takže se už nikdy nudit.

  • Globální Google Map Trasy
  • Neomezená Fitness Knihovna
  • Rozsáhlá forma sledování výkonnosti

Nejlepší nastavení odporu • Intenzivní 10 "vertikální stoupání

Dejte vašim kloubům odpočinout a zároveň připravte nohy na náročný trénink. Na rozdíl od jiných eliptických trenažérů je HIIT Trainer navržen s 10-palcovým vertikálním a 5-palcovým horizontálním stoupáním po eliptické dráze, která dělá každý krok přirozenější a pohodlnější.

  • 10 "vertikální stoupání
  • 5 "horizontální stoupání
  • Velkoformátové pohodlné polstrované pedály

Více úrovní pro trénink vytrvalosti a síly • 24 úrovní odporu

Vyšší odpor posiluje kosti, zlepšuje rovnováhu, prospívá srdci a pomůže vám zhubnout. A nyní můžete cvičit bez problémů z pohodlí vašeho domova.

S 24 úrovněmi digitálního odporu vám HIIT trainer umožní dokonalý zážitek z tréninku. Každá úroveň je hladká, bez tření, tichá s patentovaný systémem odporu SMR.

Výborný pro domácí cvičení • Zabere o polovinu méně místa než běžný eliptikal

Jeden z největších problémů cvičení doma je velikost prostoru na cvičení. HIIT Trainer zabírá méně místa, pouze polovinu oproti klasickým eliptikalem.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Info v obchoduDárekZdarma97 % • 8 849 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.