Duvlan Smooth Ergo

Ovládání zátěže
elektronické
Měření vzdálenosti

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• Zatím ho mám krátce, ale je super, mnoho funkci, jednoduché sestavení.
    • Program pro spalování tuk, hlídání rytmu srdce, no prostě za ty peníze vynikající.
    • Výhoda tuzemského servisu,
    • Škoda, že v manuálu není uvedeno jak často, kde a čím mazat,

Zboží doporučihi pro poměr cena/výkon a i další kvality.Aldysek

• , zakoupeno v Duvlan.cz

Skvělý přístroj.. Tichý chod. Mnoho funkcí. Pohodlný.

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• Tichý za rozumnou cenu.
    • Po čtrnácti dnech používání zatím žádné proti neshledávám.

Tento produkt jsem si vybrala na základě jiných recenzí. Myslím, si že je to kvalita za rozumnou cenu. Není nijak veliký jako jiné druhy. Nabízí různou škálu programů. Jsem ráda, že jsem dala na předchozí recenze.
    Původně jsem si chtěla pořídit levnější a skladnější přístroj, ale jsem ráda, že jsem investovala více.

Brzdný systém
magnetický
Ruční senzory
Počet stupňů zátěže
Ovládání zátěže
elektronické
Měření vzdálenosti

Eliptický trenažér DUVLAN Smooth Ergo představuje vyšší standard v oblasti domácího fitness zařízení. Jeho přednostmi jsou především zátěžové kolo o hmotnosti až 10 kg a délka kroku 36 cm. K dispozici máte kromě pohyblivých rukojetí taktéž i stacionární, které disponují snímači pro měření tepové frekvence. V bohaté nabídce přednastavených programů si můžete vybrat jednu z 12 přednastavených programů, 4 HRC programů, manuálního režimu nebo si v neposlední řadě můžete sestavit vlastní program. A ne jeden, ale dokonce až 4. Spolehlivost přístroje zajišťují kvalitní plasty a pevná kovová konstrukce. Samozřejmostí jsou třídílné kliky a průmyslová ložiska.

Technický popis:

• magnetický brzdný systém
  • ergometr
  • hmotnost zátěžového kola: 10 kg
  • 24 stupňů obtížnosti
  • 12 tréninkových profilů
  • 5 kardio programy ( HRC )
  • automaticky ovládá intenzitu cvičení pro lepší výdrž ve vybraných pulzních limitů
  • manuální program
  • 4 vlastní programy ( uPrg ) - umožňuje uživatelům vytvořit svůj vlastní program
  • Recovery test ( RT )
  • Program Body Fat ( BF ) - kontrola tělesného tuku
  • LCD monitor
  • počítač zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie a puls
  • nastavitelný nášlap - pomáhá uživateli najít nejpohodlnější pozici pro trénink
  • kvalitní kuličková ložiska uvnitř stroje
  • kvalitní pouzdra na vnějších kloubových spojích
  • snímače tepové frekvence v rukojetích
  • transportní kolečka pro snadný transport
  • nastavitelný mechanismus pro vyrovnání nerovností podlahy
  • určeno pro domácí použití
  • maximální váha uživatele: 130 kg
  • rozměry po sestavení: d130 x š61 x v160 cm
  • délka kroku: 36 cm
  • hmotnost: 47 kg

Záruční servis bez nákladů!

Nejvýhodnější cena na trhu!

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• Zatím ho mám krátce, ale je super, mnoho funkci, jednoduché sestavení.
    • Výhoda tuzemského servisu,
    • Škoda, že v manuálu není uvedeno jak často, kde a čím mazat,

Zboží doporučihi pro poměr cena/výkon a i další kvality.Aldysek

• , zakoupeno v Duvlan.cz

Skvělý přístroj.. Tichý chod. Mnoho funkcí. Pohodlný.

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• Tichý za rozumnou cenu.
    • Po čtrnácti dnech používání zatím žádné proti neshledávám.

• je tichý
    • zamiluje si ho každá věková skupina
    • zatím sem nic nenašla

s přístrojem jsem spokojená,cvičíme na něm všichni :D

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• V celku jednoduchá instalace, cca po hodince stroj šlapal
    • Velmi tichý chod
    • Opravdu přirozený pohyb
    • Konstrukce na první dojem působí že vydrží delší užívání
    • Počítač umí měřit fyzickou zdatnost, tuk v těle, možnost nastavení 4 vlastních programů
    • Podsvícený LED display
    • 10 kg zátěžové kolo
    • Za ty prachy hodně muziky :-)
    • Po krátkém užívání jsem si všiml vůle na středové ose, řeším s technikem, který snad zašle ještě jednu "C" podložku která by měla problém vyřešit.

Na trenažeru máme najeto s přítelkyní cca 20 hodin, sem tam se ozve nějaký "vrz" ale doufám že se vše vyřeší "C" podložkou, na kterou čekám. Jinak jsme spokojeni s funkcemi počítače a elektronickým nastavením zátěže. Při přidávání zátěže trošku hlučí, ale alespoň mě tímto stroj upozorní že se zátěž přidává (když čučím na TV)
    Co se týče poměru CENA/VÝKON jednoznačně číslo 1 !!!
    Váhal jsem jestli raději neušetřit a nekoupit něco levnějšího, ale když jsem si jel do insportlinu vyzkoušet trenažery do 5000,- tak jsem okamžitě změnil názor. Vážím 100kg a když jsem vyzkoušel trenažer který se pohyboval okolo 6000,- tak jsem si připadal jako slon na trojkolce. Srovnatelný stroj s Duvlanem je Eliptical inSPORTline Atlanta White , ten je ale Manual, zátěžové kolo jen 7 Kg a o funkcích počítače ani nemluvě!
    Takže spokojenost největší :-) Mohu jen doporučit

• tichý stroj
    • snadné složení - zabralo mi to opravdu jen chvilku a nepotřebovala jsem ničí pomoc
    • mnoho cvičebních programů
    • ergometr
    • pomocí kabelu lze připojit např. mp3 přehrávač a hudba hraje z reproduktoru umístěném na displeji
    • snímače tepové frekvence jsou umístěny na řidítkách - pokud chcete znát svůj tep, musíte ruce držet jen v jednom místě
    • pokud do počítače zapojíte mp3 přehrávač začne se automaticky ukazovat vysoká tepová frekvence, pravděpodobně vybrace z reproduktoru ovlivňují počítač
    • návod mohl být podrobnější v popisu a vysvětlení jednotlivých programů - takhle je pochopíte až užíváním

Tento rotoped jsem si koupila, abych měla v zimě náhradu za své kolo. Přesvědčila mě cena společně s faktem, že se jedná o ergometr - zátěž a cvičební programy se nastavují sami pomocí počítače, nemusíte nikde kroutit kolečkem. Zároveň, ale nemusíte použít žádný z přednastavených programů a vytvořit si sami vlastní cvičební program. Stroj je navíc tichý, takže nikoho nerušíte. Složila jsem si ho sama během chvilky - nejtěžší bylo jeho vybalení - tak snadno to šlo. Sice se až teprve časem ukáže kolik stroj vydrží, ale zatím rozhodně nelituji investovaných peněz.

• Perfektní materiály, vynikající zpracování, lehké složení, velký přehledný display, spousta cvičebních programů, elektronické nastavení zátěže

Vybíral jsem dle recenzí na Heureka.cz a udělal jsem moc dobře. Dle mého názoru v dané kategorii fantastický rotoped!

• , zakoupeno v Duvlan.cz

• Stabilní a absolutně tichý rotoped, kvalitně zpracovaný.
    • Postrádám držák na pití, ale ten nebývá standardní výbavou ani u jiných značek.

Jsem velmi spokojena s tímto kvalitním přístrojem. Splnil absolutně moje očekávání, tj. je neskutečně tichý a bez problémů si poradí s uživatelem vyšší hmotnosti. Jeho stabilita je perfektní i při vyklonění uživatele do stran to jeho stabilitu nenaruší. To, že má spoustu programů, které ani nevyužiji, je jen bonus navíc. Jeho složení bylo jednoduché (zvládne to opravdu každý). Zpracování tohoto trenažeru je provedeno velmi kvalitně, tj. všechny díly do sebe perfektně zapadají, žádné plasty nikde neodstávají ani nevržou. Aby byl můj dojem úplně dokonalý, tak mi chybí zmíněný držák na pití, ale na jeho funkci to nemá žádný vliv. Pokud od přístroje očekáváte kvalitu a chcete, aby vydržel víc než jednu či dvě sezony, pak tento rotoped opravdu doporučuji.

• kvalitni provedeni

perfektni rotoped, v teto cene sem nic lepsi nenasel